Papyrus AB to europejski dostawca papieru, obecny w 19 najważniejszych krajach europejskich. W Polsce od 1991 roku. PAPYRUS Group jest kluczowym graczem w dystrybucji papieru w Polsce i w Europie.

papyrus2

Ponieważ praktycznie nie ma niezagospodarowanych nowych klientów to określenie „wzrost sprzedaży do nowych klientów” należy rozumieć jako przejęcie części klientów od konkurencji. Dwudniowe szkolenie i wdrożenie konceptu sprzedaż systemowa wg. metodologii ANUSZ SYSTEM przyniosło niewiarygodne rezultaty, w które naprawdę ciężko uwierzyć.

Inne dowody skuteczności metody ANUSZ SYSTEM:

Jesli masz watpliwości możesz zamówić testowe = bezpłatne badanie jedenej z 3 kluczowych umiejętnosci:

  • perswazyjne argumentowanie / przekonywanie  językiem korzyści;
  • badanie oczekiwań i potrzeb Klienta;
  • kontrolowanie kierunku / kierowanie przebiegiem rozmowy handlowej;

Czy zarządzasz sprzedażą w Twojej firmie? Czy aby na pewno? A kiedy ostatni raz mierzyłeś umiejętności swoich handlowców? Czy przy badanich korzystałeś z modelu K.A.S.H. i/lub The Challenger Sale?

Ojciec boomu gospodarczego Japonii w drugiej połowie XX wieku, J. Edwards Deming mawiał:

„Nie możesz zarządzać czymś, czego nie mierzysz.”

Dzisiaj jest uważany za bohatera narodowego Japonii. Przeszedł do historii jaki twórca sukcesu Japonii, więc chyba wiedzial, co mówi, że mierzenie to najlepsza metoda poszukiwania uśpionego potencjału. Bo zawsze jest lepiej wyprzedzić konkurencję w odkrywaniu nowych możliwości.

Jeśli Państwa firma chce skuteczniej zarządzać procesem sprzedaży to warto zacząć mierzyć to, co ma być zarządzane. I właśnie dlatego warto skorzystać z badania testowego w ramach projektu O.B.U.H. 2015.