Polecam warsztaty, które prowadzi Witold Anusz pt. „Negocjacje Systemowe „  ponieważ jest dynamiczne, konkretne, daje szereg użytecznych rozwiązań w zakresie rozmów z Klientami. Pozwala uświadomić sobie różnice pomiędzy sprzedawaniem – wciskaniem, a sprzedawaniem w odpowiedzi na potrzeby Klienta. Szkolenie doskonale uświadamia nam jakie błędy popełniamy w rozmowie z Klientem. I co najważniejsze pokazuje rozwiązania.

Małgorzata Mazgajska, Key Account Manager
Iron Mountain POLSKA
Uczestniczka szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


Małgorzata Mazgajska, Key Account Manager, Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.

opinia #2, około 1,5 miesiąca po szkoleniu:

(…) Jak się odkopie ze spraw po urlopie to jeszcze mocniej położę nacisk na to, aby przemyśleć Twoje rady. Najważniejsze jest to, że teraz jeszcze więcej słucham Klienta i np. podpisuje teraz Aneks na dodatkowe usługi z Klientem, który jest jeszcze bardziej szczęśliwy z tego powodu niż ja. Bez Twoich rad może by i podpisał (potrzebuje), ale z pewnością nie pałałby takim entuzjazmem. Jego tekst ostatni to „pani Małgosiu, my z Państwem BARDZO chcemy współpracować”.

Nie wiem czy czytałeś Napoleona Hilla i jego prawa sukcesu oraz „Myśl i bogać się”, ale właśnie tacy ludzie jak on czy Ty pokazują ludziom, że należy patrzeć wyżej i szerzej. Być orłem nie kurą jak napisał Anthony de Mello.

Tekst z „Przebudzenie” Anthony de Mello: „…Pewien człowiek znalazł jajko orła. Nie wiedział co z nim zrobić, więc zaniósł je do kurnika. Po pewnym czasie z jajka wykluło się pisklę. Kury były trochę zdziwione, że pisklę jest jakieś inne i niepodobne do kury. Jednak nie robiły z tego problemu, zaakceptowały i przyjęły je jak swoje. Orzeł dorastał, nauczył się wszystkiego tego, co robią kury. Umiał dziobać, grzebać w ziemi, a nawet latać trochę nad ziemią – tak jak robią to kury. Mijały lata orzeł codziennie robił to, co wszystkie kury. Każdy dzień był taki sam, aż do pewnego ranka. Orzeł tak jak zwykle rano dziobał coś na podwórku i nagle zobaczył piękny widok. Nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na niebie tuż nad nim ukazał się piękny ptak. Olbrzymie skrzydła rzucały wielki cień. Ptak przeleciał tuż nad nim, a potem wzbił się prędko w górę. Nasz orzeł oniemiał z zachwytu i zdziwienia. Jego zaskoczenie było ogromne, a ciekawość jeszcze większa. Nie wiedział co przed chwilą zobaczył, więc udał się do kury, która jego zdaniem była najmądrzejsza. Opowiedział co widział – a kura odpowiedziała, że był to orzeł król ptaków. Nasz orzeł zamyślił się przez chwilę. Kura widząc jego zamyślenie dodała – ale ty nie jesteś orłem nie myśl sobie, że będziesz tak wysoko i dostojnie latał, ty jesteś kurą. Nasz orzeł zrozumiał co powiedziała kura i więcej o tym nie myślał. Mijały kolejne lata, orzeł starzał się i starzał, aż w końcu umarł. Umarł z przeświadczeniem że jest kurą…”

Dziękuję Witold. Fajny i mądry z Ciebie człowiek…

Małgorzata Mazgajska, Key Account Manager
Iron Mountain POLSKA
Uczestniczka szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


 Polecam warsztaty „Perswazja i Wywieranie Wpływu”, które prowadzi Witold Anusz jako bardzo wartościowy wkład do codziennej pracy z Klientem. Szkolenie prowadzone jest w jasny, profesjonalny i bardzo ciekawy sposób.

ANUSZ SYSTEM jest firmą rzetelną i godną polecenia.

Przemysław Kędzior,
Dyrektor Pionu Zarządzania Relacjami z Klientem,
Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


 Bardzo dziękuję za warsztaty z zakresu negocjacji – „perswazja i wywieranie wpływu”. Potwierdzam, ze szkolenie oraz ćwiczenie z kamera wideo w połączeniu z częścią teoretyczną pozwala na spojrzenie na pracę handlowca / pracownika działu zarządzania relacjami z Klientem z innej perspektyw.

Monika Kołodziejczyk, Senior Account Manager
Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.
Uczestniczka szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


 Polecam warsztaty ze sprzedaży i negocjacji, które prowadzi Witold Anusz z firmy ANUSZ SYSTEM ze względu na ich wysoki poziom merytoryczny. Całe mnóstwo przydatnych informacji do wykorzystania w praktyce.

Z całą pewnością zastosuję w swoim życiu zawodowym i osobistym.

 

Karol Daras, Senior Account Manager
Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.
Uczestnik szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


Dlaczego warsztaty „perswazja i wywieranie wpływu” są warte polecenia?

Według mnie odbyte seminarium w sposób spójny oraz merytoryczny wskazuje i uczy, w jaki sposób wypracować umiejętności, które pomagają umiejętnie prowadzić rozmowy biznesowe.

Myślę, że jako osoba, która rozpoczyna na poważnie swoją przygody ze sprzedażą będę miała możliwość zastosowania przećwiczonych umiejętności w pracy.

DZIĘKUJĘ !  🙂

Anna Laba, Key Account Manager
Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.
Uczestniczka szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


Szczególnie polecam scenki z kamerą wideo, bo jest to doskonały sposób na sprawdzenie siebie samego, jak zachowujemy się na spotkaniach z Klientem.

Dodatkowym atutem jest szeroki zakres poruszanych zagadnień podczas szkolenia.

Michał Giza, Key Account Manager
Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.
Uczestnik szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014


1. zakres szkolenie = 100%

2. techniki i procesy – PCK = 100%

3. kamera wideo i badanie zachowań = 100%

Polecam na 100% !

Daniel Kozon, Key Account Manager
Iron Mountain POLSKA Sp. z o.o.
Uczestnik szkolenia “Negocjacje Systemowe I”
Falenty, 27.06.2014