Cezary Leszczyński (Czarek) – oryginalny list

Dział handlowy

woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie

tel. 0-605 472 530, e-mail:cleszczynski@hydrovane.com.pl

BP Techem

Departament Sprężonego Powietrza i Próżni

ul. Ludwinowska 17

02-856 Warszawa

REFERENCJA – PODZIĘKOWANIE

Wyrażam swoje zadowolenie ze szkolenia pt.: „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”, które prowadził Pan Witold Anusz w dniach 9-10 sierpnia 2006 (……) w Warszawie. Profesjonalizm Pana Witolda polegał na umiejętnym zorganizowaniu toku szkolenia, które wzbudziło  we mnie zainteresowanie zarówno sposobem, jak i tematyką prowadzonych zajęć.

Szkolenie Witka przebiegało w bardzo przyjaznej atmosferze, w poczuciu spokoju  i podkreślenia wartości „własnego Ja”-  myślę – dla każdego z uczestników.

Miły klimat. który wytworzył Witek sprzyjał czynnej aktywności osób szkolonych. Zajęcia zawierały elementy teorii tematyki szkolenia, elementy praktyki – w sposób otwarty dzielonej przez prowadzącego, oraz współpracy całej grupy, a także swoistego „luzu” przeplatanego inteligentnym dowcipem. Szerokie doświadczenie handlowe Witka stanowiło dla mnie pewien sposób wytyczne do zamierzonych celów, które przyjąłem przystępując do szkolenia. Zajęcia były ciekawe, prowadzone umiejętnie z zachowaniem różnorodności technik przekazu. Atrakcyjności ich polegała także na pokazie slajdów i filmu dotyczących technik sprzedaży.

Wiadomości przekazywane przez Witka sprzyjały utrwalaniu w mojej pamięci, ponieważ przekazywane były z zachowaniem elementów dydaktyki i psychologii uczenia się. Myślę, że w sposób trwały utrwaliłem je w pamięci i dzięki temu w praktyczny sposób zastosuję w swojej pracy handlowca. Zastosuję wiedzę juz przy najbliższym spotkaniu z potencjalnym klientem. Wierzę, że mi się to uda i dzięki temu realizować będę swoje cele.

W zupełności i z pewną stanowczością poleciłbym zajęcia Witka dla innych – zainteresowanych podobnymi szkoleniami.

Witek – Dziękuję !

Serdecznie pozdrawiam

Cezary Leszczyński

🙂  Krótka informacja dla czytelników:

Niniejszy tekst stanowi całkowicie niezależny wytwór moich spostrzeżeń, zadowolenia i opinii z odbytego szkolenia. Autor ( czytaj: ja ) nie otrzymał i domniemam nie otrzymam żadnych należności finansowych i innych dóbr materialnych czy tez niematerialnych od Pana Witolda Anusz ( czytaj: Witka).  Rozumując: powyższy tekst ten nie stanowi wytworu sponsorowanego i tak też należy to odczytać.

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt.

Cezary Leszczyński, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Witold Anusz to bardzo rzeczowy człowiek. W sposób uniwersalny (czyt. zrozumiały dla każdego) przekazuje wiedzę. Od początku do końca szkolenia udowadnia swoją postawą i zachowaniem, że jego wiedza nie jest teoretyczna, ale przede wszystkim czysto praktyczna. Uczestnik szkolenia to też klient. Polecam!!! WARTO!!!

Maciej Gierada, Handlowiec – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Świetny sposób przekazywania wiedzy,

  • Czytelna metoda ważnych podawania informacji,
  • Właściwe dobieranie przykładów z życia, które potwierdzają dane zagadnienie,
  • Duże zaangażowania w czasie szkolenia,
  • IDEALNE czytanie potrzeb uczestników treningu I reagowanie na nie,

POLECAM kadmu HANDLOWCOWI, kto chce odnieść sukces w sprzedaży!!!

Andrzej Rybczyński, Handlowiec –  BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie, które prowadzi Witold Anusz, to profesjonalny sposób przedstawienia problematyki sprzedaży i rozwiązań zwiększających szansę

odniesienia sukcesu w biznesie. Polecam!!!

Marcin Dąbrowski, Handlowiec –  BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Z czystym sumieniem mogę polecić odbyte szkolenie pt.: „Profesjonalne Techniki Sprzedaży” ponieważ Pan Witold Anusz poprowadził to szkolenie rzeczowo, profesjonalnie, oraz w sposób który nie pozwolił się nudzić. Zdobyłem nową wiedzę i utrwaliłem sobie szereg  nowych informacji, które na pewno można wykorzystać w pracy zawodowej, a nawet w życiu prywatnym.

Podsumowując było to jedno z najlepszych szkoleń jakie odbyłem. Polecam!!!

Sławomir Falarz, Handlowiec – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Udział w szkoleniu, które prowadził Witold Anusz, zmienił moje podejście do „rzeczy oczywistych”. Pozwolił zauważyć złe nawyki i rutynę, które są wrogiem dobrego sprzedawcy. Polecam szkolenia z Witkiem!!!

Radosław Bininda, Handlowiec  –  BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Skuteczna obsługa klienta to bardzo przydatne szkolenie – dobrze przygotowane, oraz przekazane………

Wiele rzeczy znajdzie zastosowanie w mojej pracy zawodowej i życiu prywatnym.

Katarzyna Laczycka – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Bardzo dobre!!!

Bardzo dobre!!!

Bardzo dobre!!!

Bardzo dobre!!!

Jacek Wasilewski – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie pt.: „Profesjonalna Obsługa Klienta” było dla mnie bardzo budującym spotkaniem. Mogłam zweryfikować swoje postępowanie jako handlowca:

  • na co mam zawracać uwagę na 1-szym spotkaniu;
  • jak negocjować;
  • jak precyzować pytania;
  • na co stawiać nacisk.

Naprawdę polecam!!!

Jolanta Krajewska, Handloweic – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie uważam za wyjątkowo udane. Były na nim poruszane tematy praktycznie takie same jak na większości szkoleń tego typu, ale przedstawione w zupełnie nowym świetle i w wyjątkowo ciekawy sposób (cechy, korzyści, potrzeby). Z pewnością bardzo pomocna może być analiza typów osobowości potencjalnych klientów.

Ireneusz Dziedzic, Handlowiec – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Trener grupy jest profesjonalnie przygotowany. Ma doskonały kontakt z uczestnikami. Ze względu na ogrom poruszanych problemów powinny tego typu spotkania odbywać się raz na kwartał.

Jola Krajewska, Handlowiec – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Szkolenie skuteczne negocjacje handlowe pokazało wiele istotnych kwestii, o które zwykle wiemy, ale zwykle ich nie wykorzystujemy. Pomaga usystematyzować wiedzę i zmienić spojrzenie na wiele aspektów negocjacji.

Z pewnością wiedzę zdobytą na szkoleniu zastosuję w pracy zawodowej i życiu prywatnym.

Katarzyna Laczycka, Handlowiec – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Szkolenie profesjonalnie przygotowane z wykorzystaniem technik multimedialnych, scenki z życia. Przedstawianie wiedzy na praktycznych przykładach.

Polecam szkolenie skuteczne techniki sprzedaży, które prowadzi Witold Anusz – BARDZO PRZYDATNE w pracy handlowca.

Leszek Grabka, Handlowiec – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Przeprowadzone szkolenie oceniam bardzo wysoko i polecam innym osobom, ponieważ prowadzący (Witold Anusz) przekazuje swoją wiedzę w sposób wyjątkowo otwarty i praktyczny. Wiedza teoretyczna poparta przykładami praktycznymi doskonale przemawia do słuchaczy. Dodatkowo zastosowanie w szkoleniu prawdziwych przykładów z naszej codziennej pracy, uzmysławia nam jakie błędy popełniamy i co zrobić, aby je zmienić.

Prowadzący, Witold Anusz, doskonale zwraca uwagę na najbardziej istotne rzeczy, które mają wpływ na sprzedaż, na sposób prowadzenia rozmowy oraz na rozwiązywanie bieżących problemów handlowca. Mam tu na myśli metodę SMART oraz różnice pomiędzy cechą i korzyścią. Bardzo istotną rzeczą, która ma wpływ na nasze wyniki jest umiejętność stosowania właściwych pytań.

Jarosław Gręźlik, Handlowiec  –  BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


To szkolenie (Profesjonalna Obsługa Klienta), które prowadzi Witek (Witold Anusz) polecałabym każdemu, kto zajmuje się obsługą klienta w firmach o charakterze handlowym. Sposób prowadzenia nie pozostawia ani chwili na znudzenia i brak zainteresowania. Czas przeznaczony na szkolenie upłynął mi tak szybko, że w zasadzie chciałoby się kontynuować zajęcia. ŚWIETNE!!! POLECAM!!!

Małgorzata Smoleńska – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Polecam wszystkim uczestnictwo w świetnym szkoleniu z zakresu profesjonalne techniki sprzedaży, które prowadzi Witek. Zagadnienia, które zostały tu poruszone pomogą mi z pewnością w dalszej pracy zawodowej. Prowadzący (Witold Anusz) potrafił z niesamowitą łatwością zmobilizować całą grupę do wspólne pracy. Bardzo ciekawe, powiem więcej NAJCIEKAWSZE SZKOLENIE, W KTÓRYM UCZESTNICZYŁEM.

Maciej Przewoźny, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”, na którym byłem było wyjątków interesujące i kształcące. Problemy poruszone na szkoleniu to typowe sytuacje z naszego życia, z pracy w sprzedaży. Po takim szkoleniu, jakie przeprowadził Witold (Witold Anusz) od jutra zaczynamy wprowadzać zmiany w sposobie działania w naszej codziennej pracy.

Jacek Strzyżewski, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Referencje

Polecam szkolenie, które prowadzi P. Witold Anusz pt.: „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”. Będąc uczestnikiem w/w szkolenia miałem okazję zapoznać się z nowymi pojęciami, jak i przypomnienia i przetrenowania wcześniej zdobytej wiedzy.

Godna podkreślenia jest osoba P. Witolda, który podczas szkolenia wykorzystuje nie tylko wiedze teoretyczną, ale przede wszystkim przekazuje swoje doświadczenia i praktykę zawodową.

Z poważaniem, Cezary Muraszewski

Cezary Muraszewski, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie profesjonalne techniki sprzedaży, w którym brałem udział, mogę polecić absolutnie wszystkim, którzy są chętni poznać skuteczne metody przydatne tak w handlu, jak i w życiu codziennym. Pomagające bądź to lepiej zarobić, bądź też załatwić coś co jest dla nas ważne.

Naprawdę warto posłuchać i zastosować.

Michał Głażewski, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie profesjonalne techniki sprzedaży przeprowadzono bardzo profesjonalnie. Bardzo ciekawy obszar wiedzy. Prowadzący – Witold Anusz – doskonale przygotowany. Całość sympatyczna i prowadzona w sympatycznej atmosferze przez co warto się szkolić.

Tym bardziej, że ta wiedza to jedyna rzecz, której nigdy nie stracimy i nikt nam nie zabierze.

Sergiusz Mol, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie profesjonalne techniki sprzedaży prowadzone bardzo ciekawie. Duży profesjonalizm prowadzącego – Witold Anusz.

Ciekawe przykłady z życia. Serdecznie POLECAM!!!

Hubert Lewandowski, Handlowiec  – BP Techem S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”