Wiedzę można znaleźć w książkach, w internecie lub u ekspertów, ale doświadczenie praktyczne można zdobyć tylko w praktyce. Można je zdobywać latami metodą prób i błędów, inwestując mnóstwo czasu, mnóstwo energii i popełniając wiele błędów i tracąc pieniądze, często wielkie.

Inwestując od razu czas, energię i trochę pieniądze możesz skrócić czas zdobywania doświadczenia. Skuteczny trener pływania nauczy Cię godzinę tego, czego sam możesz się uczyć miesiąc albo dwa. Podobnie jest z negocjacjami i sprzedażą. Możesz się uczyć długo i drogo na własnych błędach tracąc często duże pieniądze  lub krócej i skuteczniej inwestując niewielkie. Obie metody są dobre, a wybór należy do Ciebie.   🙂

Jak masz czas żeby się uczyć i popełniać błedy i stać Cię na to możesz iść własną drogą. Tak najczęściej postępują początkujący przedsiębiorcy, ponieważ myślą, że będzie taniej i szybciej.

Jeżeli jednak oczekujesz szybkiego efektu, wysokiego zwrotu z inwestycji, maksymalnego wzrostu – korzystaj z doświadczenia innych. Kupuj ich czas, ich wiedzę i ich doświadczenie, błędy i porażki.

W ogólnym podsumowaniu wychodzi to zdecydowanie taniej.

Obszary, w których ja mogę Ci zaoferować moje doświadczenia to przede wszystkim negocjacje systemowe, proces sprzedaży i marketingu oraz zarządzanie sprzedażą.

Oczywiście całość wsparcia to nie tylko ja lecz Zespół Ekspertów z różnych dziedzin biznesu. Potrzebujesz przygotować siebie i swój biznes do startu (faza Start-up), może chcesz go zautomatyzować, a może rozwinąć do zupełnie innej skali. Może też potrzebujesz pomocy przy znalezieniu inwestora do sfinansowania Twojego pomysłu, a może to Ty masz pieniądze i chcesz inwestować w ciekawe pomysły. Na każdym z tych etapów dostajesz pełen profesjonalizm.

Moje ponad 20  letnie doświadczenie, listy referencyjne i ponad 800 imiennych rekomendacji są najlepszą gwarancją jakości  usług, z których możesz skorzystać, aby Twój Biznes osiągnął takie rozwój jakiego oczekujesz.

Nie musisz kupuj przysłowiowego „kota w worku”, sprawdź jakość proponowanej usługi bez kosztów. Zadzwoń lub napisz maila!