Od samego początki podszedłem do samego pomysłu szkolenia mnie w tym zakresie bardzo sceptycznie, jestem administratorem systemów.

Szybko jednak przekonałem się, że przekazywana wiedza będzie mi przydatna i w życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki niej łatwiej będzie sprecyzować i zrealizować cele. Robienie małych kroczków w tym kierunku pozwoli zmniejszyć stres przy podejmowaniu nowych wyzwań.

Szkolenie mogę z czystym sumieniem polecić bezpośrednio zainteresowanym, jak i osobom nie związanym bezpośrednio z handlem.  

 

Piotr Batruch  – P.H.U. BiCom s.c.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Dzięki temu szkoleniu dowiedziałem się jak skutecznie wykorzystać czas w pracy. Na jakie rzeczy, techniki warto zwrócić uwagę, by poświęcony czas nie była zmarnowany. Teraz będę potrafił skutecznie porozumiewać się z klientami, trafiać w ich potrzeby. Dowiedziałem się jak istotny jest w naszym działaniu cel i dlaczego warto się go trzymać.

Wojtek Stoltman, Handlowiec  – P.H.U. BiCom s.c.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Sposób w jaki prowadzone są zajęcia skuteczne techniki sprzedaży zachęca do przemyśleń na temat sprzedaży. Miła atmosfera na szkoleniu sprawia, że w bardzo prosty i przyjemny sposób pozyskujemy wiedzę potrzebną do prawidłowej rozmowy z klientem i sprzedania mu towaru, którego potrzebuje.

 

Sylwia Stradomska, Handlowiec  – P.H.U. BiCom s.c.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *