Uczestnictwo w zajęciach z zakresu „Profesjonalne Techniki Sprzedaży” było niezwykle cennym i pouczającym doświadczeniem. Forma warsztatu umożliwia przekazanie i przećwiczenie dużej ilości materiału. Prowadzący, Witold Anusz, to kompetentny trener z dużą wiedzą i doświadczeniem handlowym. Swoboda przekazu, przyjazna atmosfera i uśmiech na twarzach uczestników, to FAKTY, które najbardziej mi utkwiły w pamięci. POLECAM TO SZKOLENIE I TEGO TRENERA wszystkim zainteresowanym osobom. Na pewno nie będą żałować.

 

 

Katarzyna Cupryś – SENATOR Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie „Profesjonalne Techniki Sprzedaży” pokazuje, jak skutecznie pertraktować z klientem. Daje zupełnie inny obraz handlu.

Na pewno będzie pomocne w mojej pracy. Serdecznie polecam wszystkim handlowcom.

 

Magdalena Wożniak, Handlowiec – Senator Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Polecam szkolenie, które prowadzi Witold Anusz, ponieważ jest prowadzone bardzo ciekawie i sprytne. Z wielkim zainteresowaniem i zaciekawieniem słuchałam informacji, których nam dostarczał Witold. Informacje te były przekazywane z wielką werwą i zapałem, oraz prostymi słowami i przykładami, co bardzo pomaga odbiorcy zrozumieć to co chciał przekazać prowadzący.

Mając porównanie z innymi szkoleniami prowadzonymi przez inne osoby, bardzo mi się podobało i myślę, że dużo się nauczyłam. Dziękuję za sympatyczne i mile spotkanie. No i GORĄCO POLECAM!!!

 

Barbara Jackowska  – Senator Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”