Szkolenie „Motywowanie pracowników sprzedaży” prowadzone było w bardzo profesjonalny sposób. Prowadzącemu udało się szybko nawiązać kontakt z grupą i pobudzić do dyskusji. Zajęcia w warsztatach były interesujące, wymagały inicjatywy i pomysłowości uczestników. Wiedza przekazana ma przełożenie na praktyczne zastosowanie, akcenty położone były na tematy, które powinny zostać w pamięci uczestników. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Chętnie uczestniczyłabym w kolejnych szkoleniach, które będzie prowadził Pan Witold Anusz.

 

Mariola Sztokfisz, Dyrektor Handlowy – PZF „Cefarm-Kielce” S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Jestem pod ogromnym wrażeniem po szkoleniu z zakresu „Motywowanie pracowników sprzedaży”. Dwa dni „burzy mózgów”, fantastycznie przekazany materiał.

Prowadzący szkolenie, Witold Anusz o niesamowitym darze implantowania wiedzy wyzwolił w nas pokłady drzemiącej energii.

Niezatarte wrażenie…..

 

Barbara Błaszczyk, Kierownik Sprzedaży – FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Szkolenie „Motywowanie pracowników sprzedaży” spełniło moje oczekiwania pod wieloma względami.

Uzmysłowiło mi z jak wieloma problemami mogę sobie poradzić bazując na własnym doświadczeniu, wiedzy, możliwościach, które we mnie drzemią.

 

To szkolenie pozwoliło mi zrozumieć, że tak naprawdę każdy z nas ma potencjał do wykorzystania, tylko należy dać sobie samemu szansę i z niej skorzystać.

Podobał mi się sposób przekazywania pomysłów z tym związanych przez prowadzącego, którym był Witold Anusz.

Polecam 🙂 !!!

 

Inga Gleń, Kierownik Sprzedaży – PZF „Cefarm-Szczecin” S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Uzmysłowiłam sobie, że to co robię ma sens i było mi miło, że warto to tak robić. A to, że są różne zdania na to jak pracuje zespół, to tylko kwestia ustalenia pewnych zasad.

 

Barbara Skibińska, Kierownik Sprzedaży– FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Polecam skorzystanie z oferty szkolenia, które prowadzi Witold Anusz na temat „Motywacja pracowników sprzedaży”. Sposób prowadzenia szkolenia jest bardzo profesjonalny. Trener jest sympatyczny, atmosfera luźna. Można wiele skorzystać.

Halina Plato, Kierownik Sprzedaży – FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Kompetencja i szeroki zakres wiedzy prowadzącego – Witold Anusz. Łatwość przekazu wiedzy z wykorzystaniem realnych sytuacji. Większość materiałów i przekazanej mi wiedzy będę mogła wykorzystać w mojej pracy, a nawet życiu prywatnym. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę mogła uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez Witka.

Ola Borudzka, Kierownik Sprzedaży – FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Szkolenie „Motywowanie pracowników sprzedaży” było bardzo ciekawym i wartościowym doświadczeniem. Sposób przekazania wiedzy i umiejętności powodują, że z zaangażowaniem chce się implementować\ poznane metody.

Prowadzący – Witold Anusz, jego doświadczenie, operacjonalizacja przedstawionych teorii, a przy tym poczucie humoru sprawia, że czas spędzony na szkoleniu był nie tylko wykorzystany praktycznie, ale i przyjemnie, i szybko minął.

 

Marcin Sobków, Kierownik Sprzedaży – FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży


Dzięki szkoleniu „Motywowanie pracowników sprzedaży” dowiedziałam się, że istnieją inne sposoby motywowania pracowników poza finansowymi. W obecnej sytuacji to chyba jedyna możliwość zatrzymania zdolnych pracowników, aby pozostali w firmie. Przekazane też zostały wskazówki jak w prosty sposób wyznaczać i egzekwować cele. Sądzę, że wszystkie te informacje w dużym stopniu ułatwią pracę mnie i moim pracownikom.

 

Joanna Myszewska, Kierownik Sprzedaży – FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Szkolenie „Motywowanie pracowników sprzedaży”  to szkolenie rozwijające chęci zmian we własnej pracy, ale także dające do ręki narzędzia do pracy z innymi / podwładnymi. Usystematyzowanie ich pracy. Pozwoli na usystematyzowanie ich pracy przez co mogą się czuć bezpieczniej, lepiej zorganizowani, lepiej zmotywowani, a oto właśnie chodziło!!!

 

Katarzyna Oleksy, Kierownik Sprzedaży – FARMACOL S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”


Sympatyczna atmosfera, dobra znajomość zagadnienia. Polecam!!! Poświęcony czas z pewnością nie zostanie zmarnowany. Pozdrawiam, Barbara Błaśkiewicz

Barbara Błaśkiewicz, Kierownik Sprzedaży – PZF „Cefarm-Wrocław” S.A.

Uczestnik szkolenia „Motywowanie Pracowników Sprzedaży”