Uważam, że podstawowym atutem szkolenia była ogromnie ciekawa wiedza, oraz sposób przeprowadzenia zajęć – w sposób, który pozwolił mi przyswoić sobie natychmiast zdobytą wiedzę, tak aby nic z tej wiedzy nie uciekło. Sama jestem pedagogiem, więc znam metodę nauczania przez ćwiczenia i zabawę. I szczerze przyznam, że sama nie lubię brać w tym udziału, zwłaszcza na początku to trochę krępujące. Ale te zajęcia (trener  Witold Anusz) zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie o na najwyższym poziomie kompetencji szkoleniowych. Były WYJĄTKOWO ciekawe.

 

Agnieszka Spychalska, Handlowiec  – Ortis S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Inspirujący, energetyzujący i kompetentny prowadzący. Teorię doskonale ćwiczy w praktyce. Interesująca praca w grupach, która pomaga przyswoić i wchłonąć to, co się usłyszy o skutecznym sprzedawaniu, o technikach sprzedaży i elementach istotnych. Tutaj doskonale się dowiesz, jak przygotować dobrą i skuteczną prezentację, dostosowaną do potrzeb klienta. BARDZO, BARDZO POLECAM!!! To najlepsze szkolenie na jakim dotychczas byłam.

 

Sylwia Jakoby, Handlowiec  – ORTIS S.A.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Było OK!!! Ciekawie i obrazowo. Wiele przykładów „z życia wzięte” – najszybciej i trwale zapamiętane. Szkoda, że tylko 2 dni.

 

Monika Krusik, Handlowiec  – ORTIS S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Uważam, że szkolenie skuteczne negocjacje handlowe, przedstawione przez Witka (Witold Anusz) jest wyjątkowo praktyczne, i zdecydowanie rożni się od pozostałych, które odbyłem, sposobem w jaki zostały przedstawione tematy. Tematy można śmiało wykorzystać i to nie tylko w życiu zawodowym. Wiedza prowadzącego jest bardzo obszerna w temacie, który obejmowało szkolenie.

 

Polecam wszystkim, nawet „urodzonym handlowcom” 😉 !!!. 

 

Marek Batkowski, Handlowiec  – ORTIS S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”