Masz dość nudnych szkoleń? Nużą Cię suche wykłady i prelekcje? Wykładowca swym monotonnym głosem wprawia Cię w senny nastrój? A może zdarzyło Ci się zasnąć na szkoleniu?

Z tym wykładowcą, Witold Anusz, nie uda Ci się to. Szkolenie inne niż wszystkie!!! Zawsze ciekawe, inspirujące i dające do myślenia. Masa ćwiczeń i warsztatów, z których wynosisz dużo wniosków i dobry nastrój.

 

Anna Szczawińska, Dział Marketingu – OBJW ZETOM Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie „Profesjonalna Obsługa Klienta” zostało doskonale przygotowane i przeprowadzone, ponieważ prowadzący – Witold Anusz – ma znakomita wiedzę i doświadczenie z tego zakresu. Był świetnie przygotowany do przekazania tej wiedzy. Przeprowadzone ćwiczenia praktyczne doskonale odzwierciedlają teorię, dzięki czemu to szkolenie umożliwia lepsze zapamiętanie wiedzy merytorycznej.

 

Emilia Jędrzejczak – OBJW ZETOM Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Mimo tak krótkiego szkolenia (2 dni) poleciłbym je z kilku powodów. Po pierwsze prowadzący – Witold Anusz – oprócz wyjaśniania poszczególnych punktów szkolenia, zachęca uczestników do jej praktycznego stosowania w pracy. Szkolenie nie jest oparte na tzw. „suchym wykładzie”, ale na licznych ćwiczeniach praktycznych. Poza tym poparte jest praktycznymi wskazówkami postępowania z klientem.

 

Jeśli będę miał tylko taką możliwość to wybiorę się jeszcze na szkolenia Pana W. Anusza. I polecam je innym.

 

Andrzej Stelmach  – OBJW ZETOM Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”