Brałam udział w dwóch szkoleniach, które prowadził Witek (Witold Anusz): „Skuteczne Negocjacje” I „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”.

 

Jestem BARDZO zadowolona, że miałam przyjemność uczestniczyć w tych szkoleniach, ponieważ zmieniłam swoje podejście do swojej pracy. Postawiłam sobie za cel wdrożyć całą wiedzę, którą pozyskałam w trakcie tych szkoleń i naprawdę, na 100% spróbować swoich możliwości zawodowym. Zaczynam od zmiany ……..

 

Mam nadzieję, że mi się uda. Wszystko oczywiście zawdzięczam Witkowi!!!! Naprawdę polecam jego szkolenia!!!

 

Kasia Rączka, Handlowiec –  No Limit Transport Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Witold Anusz jest trenerem, który jest stworzony do tego typu zajęć. Potrafi przekazać w sposób bardzo prosty i czytelny całą swoją wiedze. Jest miły, sympatyczny i kompetentny. Potrafi udzielać odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników. Człowiek z poczuciem humoru. Potrafi przekazać nauki z własnego doświadczenia, z prywatnego życia. Posiada bagaż wiedzy zdobyty w wielu firmach handlowych. Bardzo polecam tego człowieka na szkolenia z zakresu „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”.

 

Sebastian Całus, Handlowiec –  No Limit Transport Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie, które prowadził Witold Anusz było bardzo ciekawe i interesujące.. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany i łatwo nawiązujący kontakt. Potrafił dobrze i wyczerpująco odpowiedzieć na nasze pytania. Szkolenie BARDZO przydatne przy obsłudze klienta. Godne polecenia.

 

Anna Kowalczyk- Seheń, Handlowiec  –  NO LIMIT Transport Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie z zakresu „Profesjonalna Obsługa Klienta” mogę polecić ze względu na omawiane na nim zagadnienia. Są one dobrane pod kątem użyteczności i praktyczności. Nie skupiają się na wąskim zakresie tematycznym, a są na tyle uniwersalne, że ich stosowanie jest możliwe w dowolnych dziedzinach życia. Polecam!!!

 

Michał Wojno, Handlowiec  –  NO LIMIT Transport Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie było bardzo interesujące. Prowadzący, Witold Anusz bardzo kompetentny. Materiały obejmowały problemy bardzo przydatne w pracy.

 

Monika Jaworska –  NO LIMIT Transport Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”