Szkolenie, które prowadził Witold Anusz, było ŚWIETNE!!! Usystematyzowało moją wiedzę i wzbogaciło o nowe wiadomości. Dało mi dużo do myślenia na temat moich celów i ich realizacji na polu zawodowym i prywatnym. Postaram się wprowadzić w życie to wszystko. czego się nauczyłam. Naprawdę POLECAM WSZYSTKIM!!!

 

Helena Undziakiewicz, Doradca Klienta  –  TU Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Podstawowa zaleta to umiejętność połączenia wiedzy teoretycznej, niewątpliwie stanowiącej pewną podstawę w takiej sytuacji, ale jednoczenie najczęściej nużącej, z jasno wyrażanymi komentarzami i skutecznymi przykładami z praktyki, które powodują, że szkolenie staje się łatwiejsze do zrozumienia.

„Punktowanie” rzeczy istotnych, tak aby nadmiar „szumu informacyjnego” nie spowodował umknięcia tychże naprawdę istotnych elementów. DOSKONAŁE przygotowanie i cierpliwość prowadzącego. ZDAŁ ON (trener Witold Anusz)  EGZAMIN Z TRUDNEGO KLIENTA, a raczej uczestnika, NA „6”!!! J

 

Elżbieta Piwińska – Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Prowadzący szkolenie (Witold Anusz) ŚWIETNIE PRZEKAZUJE wiedzę. Stara się podchodzić indywidualnie do każdego uczestnika. Udziela szczegółowych odpowiedzi na każde żądane pytanie. Jest PROFESJONALISTĄ. Dużo się nauczyłam na tym szkoleniu. Jako trener SUUUPER!!!

 

Katarzyna Jabłońska – Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Witek (Witold Anusz) to bez wątpienia osoba emanującą chęcią podzielenia się wiedzą i umiejętnościami. Szczególnie cenne są tu:

  •  Doświadczenie praktyczne z różnych branż;
  •  „wiadomości na czasie” – mam tu na myśli aktualne sytuacje, techniki, filmy – scenki szkoleniowe;

Te elementy owocują ciekawymi przykładami, a przede wszystkim zrozumiałymi, życiowymi sytuacjami dla każdego.

Nawet ja mimo że padające nazwiska osób polityków niewiele mi mówiły byłam w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie co prowadzący miał na myśli, po obrazowym opisie osób i sytuacji z pierwszych stron gazet. Mimo, że nie oglądam telewizji i nie znam się na polityce zrozumiałam typy osobowości, które były ilustrowane tymi przykładami. GORĄCO POLECAM!!!

 

 

Aneta Nasiłowska, Handlowiec  – Link 4 TU S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Witold Anusz pozostawia po sobie wyjątkowe wrażenia. Podczas szkolenia skuteczne negocjacje handlowe poznałem zagadnienia, które mnie interesowały i spełniły one moje oczekiwania.

Najważniejsze co doprowadziło do pełnego zadowolenia z odbytego szkolenia to profesjonalne przygotowanie prowadzącego i jego doświadczenie praktyczne. POLECAM WSZYSTKIM!!!!

 

Mariusz Kostro, Handlowiec  – Link 4 TU S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Gorąco polecam szkolenia, które prowadzi Witold Anusz. Profesjonalizm i mila atmosfera gwarantowana.

 

Maksymilian Otto, Doradca Klienta  –  Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Moim zdaniem warto wziąć udział w tym szkoleniu, które prowadzi Witold Anusz, ponieważ dostarcza ono wiele ciekawych informacji i pozwala spojrzeć inaczej na własne umiejętności i własną pracę. Zdobyte umiejętności można wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym, co z pewnością zwiększa wartość szkolenia i z pewnością przyniesie nam dużo satysfakcji.

Agnieszka Ziółkowska, Doradca Klienta  –  TU Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu „profesjonalna Obsługa Klienta”, które prowadzi Witold Anusz. Jest ono godne polecenia, bo pozwala zaktualizować i usystematyzować swoją wiedzę, a także ją pogłębić. Materiały szkoleniowe są czytelne i pomagają w przyswajaniu informacji, a prowadzący przytacza mnóstwo przykładów i anegdot.

 

Katarzyna Grzywacz, Doradca Klienta  –  TU Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie bardzo mi się podobało. Przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Prowadzący, p. Witold Anusz jest osobą o olbrzymiej wiedzy, a dodatkowo potrafi ją przekazać w prosty i zrozumiały sposób. A do tego potrafi to połączyć z dużym poczuciem humoru. Jestem bardzo zadowolona z przebytego szkolenia i gorąco polecam innym.

 

Agnieszka Świderska, Doradca Klienta  –  TU Link 4

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie „Skuteczne Negocjacje” uświadomiło mi, czego unikać i na czym naprawdę należy skupiać się podczas rozmów z potencjalnymi partnerami, żeby osiągnąć sukces korzystny dla obu stron.

Bartosz Fijałkowski, Handlowiec – Link 4

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Polecam szkolenie skuteczne negocjacje handlowe, które prowadzi Witold Anusz dla wszystkich osób, które chcą poznać techniki i sposoby najlepszych negocjacji. Wspaniałe gry – symulacje pokazujące jak negocjować, czego się wystrzegać w negocjacjach i najważniejsze, jak rozpoznać typy negocjatorów i jak je neutralizować.

 

Dariusz Malinowski, Handlowiec – LINK 4 TU S.A.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”