Szkolenie uzmysłowiło mi, że tak naprawdę jest jeszcze wiele istotnych spraw do poprawy w moim działaniu, a wydawało mi się, że jestem dobry w tym co robię.

 

Ponadto sposób prowadzenia szkolenia skuteczne techniki sprzedaży zupełnie różni się od mojego stereotypu. Bardzo fajne prowadzenie tego szkolenia spowodowało, iż polecam je każdemu pracującemu w sprzedaży.

 

Miłosław Mostowski, Handlowiec  – LIMATHERM Sensor Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Zajęcia są prowadzone naprawdę profesjonalnie, nie będziesz się nudził. Ze szkolenia skuteczne techniki sprzedaży wyniesiesz esencję wiedzy, a nie jak z innych podobnych szkoleń „długopis”. Myślę o namówieniu firmy na następne szkolenie.

Prowadzący, Witold Anusz, zna się na rzeczy.

 

Krzysztof Daleszyński, Handlowiec  – LIMATHERM Sensor Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Bardzo dobre szkolenie z zakresu omawianego tematu „Profesjonalna Obsługa Klienta”. Wykorzystam i przekażę je swoim kolegom w mojej firmie.

 

Mam nadzieję, że będę mogła wziąć udział w następnym szkoleniu, które poprowadzi Witold Anusz.

 

Lucyna Twaróg, Handlowiec – LIMATHERM Sensor Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Szkolenie skuteczne negocjacje handlowe polecam zarówno początkującym handlowcom, jak również ludziom, którzy mają już dłuższe doświadczenie w handlu i chcą uporządkować swoje możliwości. Tej wiedzy i umiejętności nie da się przyswoić z żadnej lektury. Za pomocą dobrze dobranych ćwiczeń oraz trafnych przykładów prowadzącego możemy dowiedzieć się jak zwiększyć rentowność firmy. Poznane techniki i metody czynią pracę łatwiejszą i sprawią, że dostaniemy niezbędną wiedzę do tego, żeby stać się świetnym handlowcem.

 

Krzysztof Szewczyk, Handlowiec – LIMATHERM Sensor Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Szkolenie skuteczne negocjacje handlowe swoim ciekawym stylem uczy negocjacji w sposób praktyczny zapleniając niezbędną teorie. Gry symulacyjne – zabawy pozwalają zdobyć wiedzę w sposób przyjazny. Zaangażowanie prowadzącego daje poczucie ważności informacji, które są przekazywane, przekonuje o przydatności w pracy.

 

Jarosław Włodarczyk, Handlowiec – LIMATHERM Sensor Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”