Szkolenie, w którym uczestniczyłam, które prowadził Witold Anusz po prostu było fantastyczne. Dowiedziałam się wiele na temat kontaktu z klientem. Przede wszystkim poznałam błędy, które popełniam w pracy (związane z obsługą klienta), i które oczywiście potrafię rozpoznawać i korygować po tym szkoleniu. Teraz wiem, jak skutecznie rozmawiać z klientem, jak mu pomóc i jak rozwiązać jego problemy. Jestem bardziej pewna siebie i nie boję się już kontaktów z klientami, nawet z tymi trudnymi. Szkoda tylko, że szkolenie trwało tak krótko. Dwa dni to naprawdę za mało. Polecam szkolenie, które prowadzi Witek

 

Sylwia Marcinkowska, Doradca –  Instal-Projekt Sp. J.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Witam Wszystkich!

W dniach 11-12 grudnia 2006 odbyłem szkolenie pt.: „Profesjonalna Obsługa Klienta”, które prowadził Witold Anusz. Byłem na różnych nudnych i przytłaczających szkoleniach, gdzie głównym zadaniem było odklepanie wiedzy z kartki. Jedna wielka NUDA.

Szkolenie prowadzone przez Witolda okazało się całkiem inne. Pełne dynamiki, fachowa wiedza i pełne zaangażowania w odpowiedzi na zadawane pytania. Jednym słowem „gościu” z głową na miejscu i poczuciem humoru.

 

POLECAM WSZYSTKIM!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!

Walcie drzwiami i oknami, a na pewno nie stracicie czasu i pieniędzy.

 

Marcin Szczepański, Kierownik Serwisu –  Instal – Projekt Sp. J.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Witam serdeczni,

W dniu 11-12 grudnia 2006 uczestniczyłam w szkoleniu na temat „Profesjonalna Obsługa Klienta”. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Po zakończeniu, rzeczywiście poczułam, że to czego się nauczyłam może pomóc mi w pracy. Szczególnie spodobał mi się sposób prowadzenia ćwiczeń, (prowadzący Witold Anusz) które przekazywały i ilustrowały pozyskiwaną wiedzę. Dlatego też śmiało polecam to szkolenie, ponieważ wiadomości, które tu zdobyłam, z pewnością pozwolą mi rozpoznawać typ osobowości człowieka, a dzięki czemu będę mogła szybciej i skuteczniej porozumieć się z moim klientem.

 

Elżbieta Jędrzejewska, Doradca –  Instal-Projekt Sp. J.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”


Po prostu POLECAM!!!

  1.  dużo ćwiczeń praktycznych,
  2.  dyskusje na różne negocjacyjne tematy,
  3.  duża wiedza prowadzącego.

 

Cezary Ziółkowski – INSTAL-PROJEKT Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Skuteczne Negocjacje Handlowe”


Witam serdeczni,

Szkolenie pt.: „Profesjonalna Obsługa Klienta”, w którym wzięłam udział w dniach 11-12 grudnia 2006, a które prowadził Witold Anusz, było bardzo ciekawe. Szczególnie spodobał mi się sposób prowadzenia – zastosowanie wiedzy szkoleniowej w praktyce. Szkolenie nie było nudne, jak to zwykle bywa. Zajęcia były przeprowadzone w ciekawy sposób w miłym gronie. Przeprowadzone ćwiczenie, jak i dyskusje w grupach dały mi dużo do przemyślenia w temacie, co to znaczy „obsługa klienta. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają problem z profesjonalną obsługą klienta.

Pozdrawiam,

Joann Kucharska

Joann Kucharska, Doradca –  Instal-Projeky Sp. J.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalna Obsługa Klienta”