Polecam to szkolenie, „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”, bo:

  1.  jest bogate w swojej treści; fakty i przykłady, i stwierdzenia przekazane przez prowadzącego  w sposób jasny i zrozumiały, łatwy do zapamiętania,
  2.  prowadzący, Witold Anusz, ZNAKOMICIE radzi sobie z grupą oraz jest BARDZO DOBRZE przygotowany do zajęć,
  3.  widać zaangażowanie prowadzącego,
  4.  chciałaby, aby takie szkolenie dla handlowca obejmowało cały pakiet z tym trenerem, czyli negocjacje, itp.,
  5.  Szkoda, że było tylko dwa dni szkolenia,
  6.  trener, Witek Anusz, wyjaśnia wszystkie zagadnienia w sposób ciekawy i jednocześnie zrozumiały, a tym samym bardzo przyswajalny, operując przykładami z życia.

Naprawdę gorąco POLECAM!!!

Teresa Witkowska – ACCIONA Nieruchomości

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Szkolenie skuteczne techniki sprzedaży prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Pozwala odkryć i wyeliminować popełniane błędy, ugruntować wiedzę i dowiedzieć się czegoś nowego.

Bartosz Stasiak, Handlowiec – Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


Jako uczestniczka szkolenia pt. „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”, w dniach 7-8/06/2006, chciałabym powiedzieć, że uczestniczyłam w wielu szkoleniach, zważywszy że mam za sobą ok. 30-letni staż pracy. Lecz to prowadzone przez Witka (Witold Anusz) uważam za jedno z najlepszych. Myślę, że jest to zasługa prowadzącego. Posiada on WYJĄTKOWYdar przekazywania wiedzy, a ponadto cechuje go WYJĄTKOWA cierpliwość.

Materiały oraz sposób prowadzenia zajęć są czytelne i nie budzą żadnych wątpliwości z uwagi na BARDZO DUŻĄ ILOŚĆ ĆWICZEŃ. Zdecydowanie polecam to szkolenie i tego prowadzącego. Z podziękowaniem!!!!

Lidia Ostromęcka, Konsultant – ACCIONA Nieruchomości

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


 

Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze. Ukierunkowane na sprzedaż i rozwiązywanie problemów handlowych. Pokazało na co należy zwrócić uwagę i czego należy unikać. Dwa dni przeprowadzonych ćwiczeń w tempie i przy utrzymaniu dużego zainteresowania uczestników. Pomimo niemiłosiernego upału i zaduchu na sali, czas minął bardzo szybko zarówno mnie, jak i pozostałym uczestnikom.

Andrzej Książek, Kierownik Sprzedaży –  Acciona Nieruchomości

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”


 

Szkolenie na temat „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”, które prowadził p. Witold Anusz, zawiera bardzo bogata treść merytoryczną. Prowadzone jest w bardzo ciekawy i dowcipny sposób z wykorzystaniem ćwiczeń, które ilustrują i wykorzystują przekazywaną wcześniej wiedzę.

Poleciłabym to szkolenie wszystkim, którzy chcą wykonywać zawód handlowca. Dziękuję i polecam!!! Z poważaniem,

Ewa Rawiak, Handlowiec –  Acciona Nieruchomości

Uczestnik szkolenia „Profesjonalne Techniki Sprzedaży”